poniedziałek, 21 marca 2011

Upragniona pora roku. Wiosna!

8 komentarzy:

kika pisze...

moja ulubiona pora roku, pozdrawiam

Anonimowy pisze...

śliczne krokusy, pozdro

Liliana Arkuszewski pisze...

Na wiosnę wyczekujemy niecierpliwie, cieszymy sie gdy zawita. Radość widoczna jest dookoła. Ile razy w tym czasie trafie na polski Blog, nie da się ukryć, że Wam zazdroszczę. Już mają ciepło - tak sobie myślę, zmęczona długą kanadyjską zimą. Spoglądam ze smutkiem na szary ogród, na trawie wciąż leżą kupki śniegu, drzewa nagie, stargane zimowymi wichurami. Kiwam głową i pytam się sama siebie: dlaczego mieszkam w tym zimowym kraju?
Nie moge powiedzieć, że wiosna to moja ulubiona pora roku. Lato jest moje! Wszystko wtedy żyje pełną energią. Cały świat jakby szbciej pędził do przodu, a mimo to mamy dla siebie więcej czasu. Rodzina, znajomi, częściej a to na kawkę, a to do parku się wybieramy. W upały się raduję. Już od rana na biegi wyskakuję. Nie dlatego że powinnam, ale dlatego że mi się chce; i tym się cieszę. Ogromnie się cieszę.
Cieszcie się ze mną, z pozdrowieniami zapraszam
na blog http://owocdecyzji.com/
Liliana

Shilo pisze...

Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej - audiobook

Data publikacji: 04.05.2011
Jesteś biedny i nieszczęśliwy nie dlatego, że Bóg tak chciał, ale dlatego, że twój ojciec wpoił ci, że tak musi być. Henry Ford Umiejętność dawania sobie rady z własnymi finansami jest sztuką. Jedni ludzie, nie mając wiele pieniędzy, potrafią mądrze nimi operować. Innym natomiast wychodzi to dużo gorzej — i to bez względu na to, ile zarabiają. Dlaczego tak się dzieje, dowiesz...

Anonimowy pisze...

Kiedy nastanie lato na tej stronce?

Unknown pisze...

fajny blogg
pozdrawiam
http://slawek-ogrodyrosliny.blogspot.com/

Sylwia Grabinska pisze...

o rany, ale zazdroszcze, u mnie gleboka zima :(

pozdrawiam z lodowej krainy

Weza Solange pisze...

We buy vehicles is car removal and used car buyer based in Brisbane, Queensland. Selling your unwanted vehicle is only minutes away.
Inquire via call or quote form. we buy scrap cars You can get your vehicle removed or sold to us. After the car requires a couple of repairs that you can’t afford, we will purchase it

Email: awranus.ucp@gmail.com
Phone: +61 411 471 196
Address: 99-101 maffra st coolaroo vic 3048