poniedziałek, 21 marca 2011

Upragniona pora roku. Wiosna!

7 komentarzy:

kika pisze...

moja ulubiona pora roku, pozdrawiam

Anonimowy pisze...

śliczne krokusy, pozdro

Liliana Arkuszewski pisze...

Na wiosnę wyczekujemy niecierpliwie, cieszymy sie gdy zawita. Radość widoczna jest dookoła. Ile razy w tym czasie trafie na polski Blog, nie da się ukryć, że Wam zazdroszczę. Już mają ciepło - tak sobie myślę, zmęczona długą kanadyjską zimą. Spoglądam ze smutkiem na szary ogród, na trawie wciąż leżą kupki śniegu, drzewa nagie, stargane zimowymi wichurami. Kiwam głową i pytam się sama siebie: dlaczego mieszkam w tym zimowym kraju?
Nie moge powiedzieć, że wiosna to moja ulubiona pora roku. Lato jest moje! Wszystko wtedy żyje pełną energią. Cały świat jakby szbciej pędził do przodu, a mimo to mamy dla siebie więcej czasu. Rodzina, znajomi, częściej a to na kawkę, a to do parku się wybieramy. W upały się raduję. Już od rana na biegi wyskakuję. Nie dlatego że powinnam, ale dlatego że mi się chce; i tym się cieszę. Ogromnie się cieszę.
Cieszcie się ze mną, z pozdrowieniami zapraszam
na blog http://owocdecyzji.com/
Liliana

Shilo pisze...

Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej - audiobook

Data publikacji: 04.05.2011
Jesteś biedny i nieszczęśliwy nie dlatego, że Bóg tak chciał, ale dlatego, że twój ojciec wpoił ci, że tak musi być. Henry Ford Umiejętność dawania sobie rady z własnymi finansami jest sztuką. Jedni ludzie, nie mając wiele pieniędzy, potrafią mądrze nimi operować. Innym natomiast wychodzi to dużo gorzej — i to bez względu na to, ile zarabiają. Dlaczego tak się dzieje, dowiesz...

Anonimowy pisze...

Kiedy nastanie lato na tej stronce?

slawek pisze...

fajny blogg
pozdrawiam
http://slawek-ogrodyrosliny.blogspot.com/

Sylwia Grabinska pisze...

o rany, ale zazdroszcze, u mnie gleboka zima :(

pozdrawiam z lodowej krainy